Diskusia

Dátum: 15.12.2012

Vložil: janka

Titulok: alergia ako pricina

ahojte...ja tiez s akne bojujem uz asi od dvanastich (mam 21)..moj problem spocival hlavne v rychlom rohovateni pokozky (uplne hrozne uhry v celej T zone a neskor inde)..vyskusala som uz 100 druhov drahej, lacnej, prirodnej a neviem akej kozmetiky..jedina, po ktorej som videla ake take vysledky bola prirodna kozmetika Dr. Hauschka..je draha, ale ta maska a krem je super..no aj tak mi to nepomohlo vyriesit cely problem s akne, len to utlmilo..sestra mi poradila, ze mam skusit vynechat mliecne vyrobky...A JE TO TU!!!..po dvoch tyzdnoch sa moja plet uplne radikalne zlepsila, pory sa mi len tak samy od seba cistia, plet sa mi tak nemasti (skoro vobec uz)..takze asi bude pricina v tom, ze mam alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka, co maju vraj mnohi, len o tom nevedia, tak ako ja doposial..akne je prejav toho, ze nieco v tele nie je v poriadku..ak pretrvava aj po puberte, snazi sa cez pokozku vycistit nieco neziaduce z tela..u mna to je mlieko, som si ista ze aj u viacerych..skuskte na dva-tri tyzdne UPLNE vynechat mlieko a mliecne vyrobky a nahradit popripade sojou..a uvidite..mne to vyriesilo 10-rocny problem


Späť na diskusiu