Diskusia

Dátum: 04.03.2011

Vložil: sony black

Titulok: Re:Re:Re:Re:takze

Ahoj erika. je to uz nejaky ten cas :) tak borova voda cca po tych 3 tyzdnoch mi prisla ako zazrak to som pozeral ako ze, uplne mi to stiahlo pory, citil som taky dobry pocit na pleti a liecilo mi to akne ma to asi aj nejake antizapalove a hojive ucinky . len u nas v meste je problem ze je jedna lekaren a casto zvyknu tu vodu namiesavat. pre mna ta miesana voda nebola moc dobra ta skoro nezaberala cize len v ORIGINAL FLASKACH si pytajte..momentalne som na tom tak ze sem tam sa mi spravy nieco ale rychlo to prejde, plus snazil som sa zmenit zivotosrpavu pit nenasytene veci, mineralky a cistu vodu jest menej mastnych veci, sice cokolade som neodololal ale negativny efekt som pri nej nepocitil. cvicim vypotim sa a nezaoberam sa tak to pletou.a uz mi asi aj konci puberta bolo na case a myslim ze za taky rok sa mi uz vobec nebudu robit ani kde tu...rada pre trpiacich hlavne sa nad tym vkuse netrapte raz to prejde, ak mate 16 a myslite si ze je to koniec sveta tak ste na velkom Omyle ,,dospejete a uvidite ze to je smiesne...mozno ma to trochu poznacilo v komunikacii s niektorymi ludmi ale tak to malo byt lebo pred akne som byval dost namysleny a robil som si srandu z niektorych ludi.. na zaver chce to cas a chladnu hlavu... s pozdravom spokojny Sony Black.. :)


Späť na diskusiu