Diskusia

Dátum: 08.02.2011

Vložil: MMM

Titulok: Co pomohlo mne

Zdravim...mam 17
s akne sa mi zacali problemi v 15 rokoch
asi po roku a pol som bol v lete na dovolenke cize cely tyzden na slnku a nemal som cas si ani nic vytlacat ani robit peeling proste na nic som nemal cas a vysledok? prisiel som domov a ZIADNA vyrazka....
moje akne by som zaradil asi na stupen 1/5
predtym bolo tak 3/5
pred tym myslim ked som si stale nieco daval na tu tvar a stale sa vytlacal ....dokonca aj uplne male bodky (podkozne)
No teraz uz kaslem na to vytlacam len veci ktore napuchnu a je citit bolest ked sa toho dotknem samozrejme nie hned musim vidiet, ze je vyrazka zrela :)
ak je tak ju proste vylupnem a umyjem tvar prudom studenej vody :)
rano vstanem a je tam len mala krvava bodka ktora o 2 dni zmizne cela :)
vacsinou to robim zaciatkom tyzdna az v piatok ked idem do mesta za partiu vyzeram v pohode :)
sice stale tam mam male bodečky ale tie su vidno iba, ak sa pozerate pod silnym svetlom a s par CM vzdialenosti :)

ps. Moj nazor je, ze nic nie je zadarmo :)
moje akne je z toho, ze mam mastnu plet (co by ale malo znamenat ze ked dosiahnem tak 20+rokov plet sa ustali vyrazky sa uplne vytratia a ja budem mat dlho mladu plet :) no teda aspon dufam :)

spoluziak ma suchu plet proste za 2 roky mal maximalne 5 vyrazok aj tie neboli cervene...ale robia sa mu vrasky na cele a to ma len takmer 18 ...
Ak ma chcete kontaktovat a nieco sa spytat tak mail
major161@centrum.sk


Späť na diskusiu