Diskusia

Dátum: 03.01.2011

Vložil: kvetinka

Titulok: bojujeme spoločne:)

Ahojte, ja som tiez uzivala Aknenormin(roacuttane) , flaky mam stale, a to som uz vyse pol roka po ukončení liečby a akné sa mi vrátilo,akurát v miernejšej forme... mám za sebou aj laser, lebo mi zostali po liecbe drobné jazvičky(také dierky) moc mi to nevyhladilo...tiež už neviem co s tou tvarou, co robim zle..., uživam Chlorellu, skuste, alebo tekvicovy olej, proste treba vyliecit zapal v organizme...nie len kydat na seba rozne mastičky, zineryt a podobne,to davaju kazdemu, a zaberie to len docasne, skuste trebars duac gel alebo Fucidin masť,ktoru ked potriete dako poobede na tvar na zapalenu vyrazku,tak hnis vam do vecera pekne vylezie von, a potom len tamponikom ho zotriete,a bezne kozmetikou vycistite,viac si nešprtajte, nechajte to vyzriet,aby nevznikli zbytocne jazvy,viem o com hovorim,odporučam kozmetiku biodermu,bez alkoholu,nedraždi pokozku,alebo doplnky na tvar od avene...a potom skusit trebars tu antikoncepciu... čo také odporucate vy? ...viem že na flaky treba čas..nezmiznu hned...ale na tie otravné pupaky? mne to tiež pekne znicilo sebavedomie, dokonca ked som brala aknenormin, som sa citila mizerne ,to bol pre mna ten najhorsi polrok, prekryvala som si tvar ako sa len dalo..:( ..tieto antibiotika pomožu,aj ked mi zanechali jazvy, ale keby som to nebrala, tak skončim s ovela hlbsimi jazvami, tak sa do toho pustite radsej teraz, lebo akne nie je ziadna sranda,a reci ludi,typu, z toho sa dostanes, to treba cas, kydaj si tam bylinky....jasné...potom skončíš s cystami hnisu...a s tou najhorsou formou akné, ktora sa vylieci len jazvami...a to také jazvy, diery doslova...viem že je to svinstvo,ale skuste to a aj vnutorne sa preliecit, ten zapal v tele, a ist na vysetrenie hormonov, ...kiežby bolo už nieco učinné, nie len také drahotiny, na ktorych chcu firmy len zarobit...ale efekt nulovy...drzim vam všetkym palce,nech sa z toho už konecne dostaneme, a aby sme zas boli tí zdravo sebavedomí:) a p.s. poculi ste niekto o vyrobkoch na akné od essence?.. ak mate daco fakt super na tie zapalené vyrazky, tak sem s ním,diky:)


Späť na diskusiu