Diskusia

Dátum: 27.08.2010

Vložil: leniQ

Titulok: hruuuza...

ahoj ludia :) ako som tak čitala ostatne prispevky vidim že tato hnusoba postihuje hodne z nas. ano ja tiež patrim k tim "šťastnym". teraz mam 16 a s akne bojujem už takmer 5 rokov. začalo sa to nevinne takymi jemnymi prejavmi a vtedy som v katalogu Avon uvidela tie rôzne gely, pleťove vody, kremiky, pilingy...a povedala som si že nie je to lacne malo by to fungovať. tak som si to kupila a začala použivať. najskôr nič a po par tyždňoch ma prekvapil uplne opačny efekt ako vyrobcovia slubovali. ale ja blbá som to použivala ďalej lebo som si myslela že to predsa nie je možne ono sa to isto upravi...figu! nemam nič proti ale tieto vyrobky mi s prepačenim tak dodrbali ksicht že už to nejde vratiť späť. tak som začala použivať rôzne kremiky, mastičky, vodičky a čojaviemčoešte od všeliakych inych vyrobcov ale stale nulovy efekt. potom mi kamoška poradila aby som skusila obklady z čierneho čaju, jej to vraj super zabralo a ma krasnu hladku pleť. veruže ma. tak som to skusila varila som si čierny čaj každy večer asi 2 mesiace a pred spanim som si to capala na vyčisteny face...a vysledok?? 0 bodov a možno až minusove hodnoty...jeden čas mi troška pomahala dezinfekcia obyčajnou alpou ale aj to nie nadlho...chcela by som s tym isť aj ku kožnej ale naši si myslia že z toho vyrastiem a to predsa nič nie je že aj oni mali akne a su tu...dobre uznavam že určite v tom ma prsty aj dedičnosť ale...ja už neviem čo by mi pomohlo. teraz znova skušam to s dezinfikovanim alpou a uvidim čo a ako...kiežby sa to zlepšilo...


Späť na diskusiu