Diskusia

Dátum: 01.08.2010

Vložil: lukas

Titulok: Re:takze

ahoj sony.po precitani tvojho prispevku som mal pocit ze som to kedysi napisal ja pretoze si tam spomenul asi vsetko co ma postihlo.mam 16 rokov a akne uz mam asi od dvanastich.neviem si pomoct,skusal som uz tolko masticiek,tabletiek,antibiotik,vodiciek a pitchovin ze keby to mam spocitat tak by som tu bol do rana.stale si vravim preco sa to muselo stat prave mne.tym som nechcel povedat ze by som to niekomu prial,je to strasne.ja viem ze su aj horsie pripady,niektore som aj videl ale mne to strasne vadi.moje ego je stale mensie a mensie,sam sebe si pripadam ako rapavy trulo.mozno inym to tak nepride a uz to tolko nevnimaju.asi zo vsetkeho najviac sa netesim na moment ked si liham do postele pretoze viem ze ked sa zobudim a pozrem do zrkadla,caka ma nemile,permanentne prekvapenie.fakt uz som zufaly niekedy sa normalne pozrem do zrkadla a rozpravam sa sam so sebou,nadavam a stale sa pytam preco.chodil som asi ku dvaciatim koznym lekarom,vsade mi predpisovali masticky a antibiotika.bral som ich pravidelne,moja pecen uz musi byt na sracky ale aj tak je to beznadejne.niekedy mam pocit ze sa to zlepsuje,napriklad teraz som bol na dovolenke pri mori a prvykrat som mal pocit ze sa mi to fakt zlepsilo,ale akonahle som prisiel domov problem bol spat.a niekolko nasobne horsi.myslim si ze ak to takto pojde dalej,asi skoncim na psychatrii.


Späť na diskusiu