Diskusia

Dátum: 28.07.2010

Vložil: silvia

Titulok: vyliecena:)

ahojte, ja som si s akne poriadne uzila. ku koznej som chodila viac nez 10 rokov, vystriedala som ich niekolko. vyskusali na mne vsetko okrem roaccutane, ten som odmietla. po asi 7 rokoch navstev u lakarky som bola hospitalizovana na koznom oddeleni v kosickej nemocnici, liecili ma tam takou ciernou mastickou, nejakou resorcinolovou mastou,volalo sa to nejako podobne. tato mast vytiahla vsetok hnis na povrch, takze asi tyzden som nevychadzala z domu, ale potom som cely rok mala tvar uplne cistu. o rok som si to opat zopakovala. konecne som bola stastna a mohla som vyjst na ulicu aj bez make-upu.potom som vsak zacala brat antikoncepciu a tym sa moje problemy definitivne skoncili.brala som ich dva roky, uz ich asi tri roky neberiem a nemam ziadne problemy s pletou. mimochodom nechapem preco ludi napchavaju tabletkami a skusaju rozne drahe kremiky a masticky, ked by stacilo ak by kazdeho poslali na 7 dnovu resorcinolovu liecbu do nemocnice a je po probleme. su tie peniaze pre nich take dolezite!!!!lekarska etika!!!!


Späť na diskusiu