Diskusia

Dátum: 13.04.2014

Vložil: Katherine

Titulok: Re:Akné

Tiež som mala strašne veľa vyrážok, prvé sa mi začali tvoriť v 10 rokoch a v dvanástich to bolo už fakt strašné. Používala som rôzne drahé mastičky, vodičky, ale nič nepomáhalo. Potom som skúsila čajovníkový olej z lekárne a vyrážky začali trochu miznúť, ale po mesiaci -dvoch sa to opäť zhoršilo. A asi pred mesiacom, keď už som z toho bola ozaj zúfalá som skúsila diétu. Nejedla som tmavé mäso, jedla som veľa zeleniny a ovocia a pila veľa vody a hlavne som ešte nejedla sladkosti a cukru. Medzi to som si ešte každú noc dávala na vyrážky cesnak ( rozkrojila som strúčik napoly a natrela som si ním vyrážky , niekedy som použila aj dva strúčiky) . Síce táto metóda trochu smrdela, bola veľmi dobrá. Už po prvej noci sa vyrážky zlepšili. Každé ráno mi síce trochu liezlo na nervy to umývanie a ten zápach, ale dalo sa to prežiť. Po mesiaci praktikovania tejto metódy mám na tvári maličké vyrážky , ktoré len zakryjem make-upom a je to OK. Teraz ešte túto metódu používam , ale obmedzila som to . Keď sa to zlepšilo tak som to dávala každý druhý deň a tak a teraz si to dávam 2-krát za týždeň a diétu už nedržím takú prísnu, ale stále pijem veľa vody a jem veľa ovocia a zeleniny a takmer žiadne sladkosti. :)


Späť na diskusiu