Diskusia

Dátum: 19.01.2012

Vložil: Martina

Titulok: akne

ahojte,

ja mam problemy s akne pretoze sa nonstop vytlacam a neviem s tym prestat.

Momentalne si nanasam vitamin A na 1 hod denne. Pomaha to, vytahuje a susi vsetky vyrazky, zostali mi zatial cca 5 velkych pod kozov, ktore este netusim ako zmiznu, ale vsetky ostatne vie vyriesit vitamin A 100percentny. Je to dost drasticka metoda a preto si to aplikujem len na 1 hod denne.

Neda sa to normalne dostat, vola sa to aj Retinol A, ale neuzivajte bez konzultacii. Ked som to pouzila prvykrat v zivote, mala som iba 17 tak mi to zosupalo celu vrstvu koze skoro do krvi, nastatsie som bola mlada a plet sa zahojila uplne.

Takze dnes ho pouzivam velmi obozretne. Napadlo ma to iba pred mesiacom, a zohnala som to na ebay v UK.

V prvych dnoch, okrem vysusania pokozky a urychlovania starnutia vrchnej casti koze sa pekne vyhadzete, z toho si nic nerobte, priznam sa, ze niektore som si musela vytlacit, ale vysli same bez namahy. Potom zase bude nasledovat hojenie koze...toto sa bude opakovat kym sa koza nezbavi vyrazok. Zatial som na zaciatku..po prvom tyzdni uzivania a uz si mozem dat aspon make up a je to ok. Pred tym som nemohla pouzivat ani make up nakolko iba zvyraznoval vsetky vyrazky a jazvy :((( To bola hotova katastrofa.

Pokial mi vie niekto poradit lepsiu metodu budem stastna...uz mam 32


Vsetci, ktori su este mladi : nevytlacajte si vobec vyrazky. Ja aj moji dvaja surodenci - Brat a sestra sme mali vsetci tento zlozvyk. Brat si jedneho dna povedal ze uz na to kasle a nevytlacil si vyrazku , ktora vyzerala ze uz pomaly exploduje. Dnes ma krasnu plet. Nepouzival nic len sa prestal vytlacat.
Sestra s tym prestala cca 2 roky dozadu, ma 30 a je krasna a jej plet je uplne cista.

Bohuzial ja som to v isty moment prehnala a mala som skarede zapalove loziska. Z 1 miesta lietalo milion vyrazok, az som nechapala kde sa tam vzali...toto uz mam za sebou.

Takze moj typ je nevytlacat sa vobec pokym to neprepukne do vazneho akne.

Drzim palce vsetkym


Späť na diskusiu